Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: tak čersve info
Text: pre tých , čo idú cez komárno , v komárome na prvej pumpe o cca 32.30 zavrie a neotvorí končí o polnoci , dalšia pumpa zatvára o 23.45 na polhodinku , ale vignetu nemá takže ak to nestihnete dovtedy nemá zmysel na tých pumpách čakať , risknite to a cca 10-15 km na dialnici je prva pumpa a tam vignetu bezproblémov kúpite( žiaden policajný chyták , nevidel som ich celú cestu ) , samozrejme v tomto obdobý už sedemdňovú , resp. teda 10dňovú , pokial teda nejdete nadhšie .žiaden problém z dohovorom , vignetu , ukazať sedem prstov :) vycalovať prachy resp. kreditku , v croatii takisto žiaden problém . nehladať cash a card a podobne nezmysli , neexistuje , jednoducho vojsť do pruhu kde svieti zelena a strieda sa tam osobný piktogram s nakladakom , enc ignorovať to je pre satelitné míto , zatlačiť vybrať papirus otvoria sa vrata a maširovať na druhej strane vás už skasíruju , berú všetko (vratane hodiniek :)) ) , ale vážne kreditka , forint , euro ...rýchlosť som merať nevidel ,policajta len , ako turisticku atrakciu :) , na každej pumpe vám vezmu kreditku ak sa vám nedajbože pokazí auto tak stýmto našťastie nemôžem slúžiť dúfam , že sa vám to nestane , inak šiel som tam piatok v noci pokial to mala byť preplnená dialnica tak pohoda naspäť som si privstal a o 10tej som už bol v šengene tak neviem , čo sa tam deje neskôr , ale videl som čo je upchatá dialnica od budapešti k balatonu ( našťaste opačným smerom:)) myslím , že tam bola havaria , to bolo kruté , desiatky km dvapruhy50tkou
Přidáno:4.7.2009 20:13
Autor: amper (neregistrovaný)

Zpět na téma "Info od tych co sa uz vratili..."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist