Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Info od tych co sa uz vratili...
Text: ...a vezl jsem si na cestu řízky... ale nikomu to neříkej :-D ..a proč bych to neobjel..? ..cca 12km za 400,- se mi zdá poměrně dost na to že je to časově téměř stejné ...za to je v Chorvatsku celkem slušná večeře nemyslíš..? Já nikde netvrdím že mě baví drahá dovolená...naopak... jen prostě nechápu ty kteří si sebou ve felicii v rámci "úspor" vezou metrák jídla aby ušetřili 250,-Kč, pak nacpou Slovincům 400+400 za dálnici a ještě z toho jídla vyhoděj půlku co se jim zkazila protože už jim nezbylo na leničku... Jinak to bylo myšleno na chování čechů celkově - potkáš v kempu itala, pozdravíš se s ním, potkáš slovince a pokecáš protože oba mluvíte trochu anglicky...a pozdravíš na pláži čecha a on na tebe čumí jak bulík a za sebou slyšíš jak se diví tomu proč ho jako někdo zdraví... Všimni si na silnici když je rozbité polské auto, je u něj další polské a pomůže mu... ale když jsem slyšel ve vysílačce čecha jak volá zda mu někdo zastaví(byl jsem po 2hodinách první), říkal mi potom že se mu ozvalo pár čechů vysílačkou, spousta jich projelo kolem ale každej radši koukal jinam než by zastavil a aspoň se zeptal jestli nepotřebuje pomoct...tohle jsem měl třeba na mysli :-(
Přidáno:3.7.2009 19:06
Autor: jenik (neregistrovaný)

Zpět na téma "Info od tych co sa uz vratili..."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist