Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Po sezoně.
Text: Ano i já trpím stejnou úchylkou. Poprvé ještě v Jugoslávii jako dítě v roce 1966, podruhé už s vlastní rodinou v roce 1988. Obojí bylo putování od kempu ke kempu a v obou případech stacionární pobyt 3 dny ve Slanu. Snaha byla samozřejmě poznat co nejvíc, protože kdoví, jestli se ještě dostanem. Pak už to sice šlo, ale zas touha poznat i jiná místa vyhrála a navíc přišla válka. Hned po válce ale vyhrálo Chorvatsko. Dubrovník byl ještě bez turistů, ceny fantastické a tak jsme zahájili pobyty s výlety. Podstrana, Podgora a 2 x Živogoště. Odsud jsme podnikli procházku do Igrane a musím se přiznat, že mi to tam připadalo smutné. Ale v roce 2005 organizaci dovolené převzaly dcery a bylo to Igrane. Tenkrát jsem úplně změnil názor. Od té doby tedy tam a ke stejným domácím. Některé výlety opakujeme, ale je ještě spousta toho, co jsme ještě nestihli.
A má to i finanční výhody. Cenu za ubytování máme protekční. Letos jsem si předsadili ještě týden ve Starigrad Paklenica, pro dvě osoby 40,-€ za noc. V Igrane, ještě lepší ubytování 27,- € za noc. V cukrárně, kam chodíme na kafe a zmrzlinu i třeba zadarmo. Tedy kdybych platil, tak by mě to nezruinovalo, ale potěší to.
Přidáno:30.9.2016 12:29
Autor: Jirka (neregistrovaný - IP: 79.127.207.***)

Zpět na téma "Po sezoně."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist