Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ostrov Pag
Text: Dobrý den,
chystáme se příští rok na Pag, měla jsem vybraný Mandré, ale včera jsme na to s kamarádkou koukaly, že ty pláže tam jsou takové maličké. Popojely jsme na fotomapě níž a narazily na Šimuni. Dneska to tu celý den zkoumám. Jsou tam krásné dlouhé pláže, ale co jsem pochopila, tak jsou součástí kempu. Mohla by jste mi prosím odpovědět na pár dotazů?

Když půjdeme na pláže, co jsou v kempu, musíme něco zaplatit? To jest, když půjdeme po pláži, je tam pak nějaký plot, nebo můžeme volně projít?
Když se koukám na satelitní mapu, přímo v Šimuni by měla být jedna velká oblázková (?) pláž (a z ní se pak dá přejít právě na tu kempovou pláž), je to tak?
Jak s obchody - pekárna? Rybárna? Obchod? Zmrzlina? Konoby? Jsou přímo v městečku? Nebo jedině v kempu?
Nevšimla jste si prosím nějakého vyžití pro děti? Hřiště a podobně? A vůbec celkově, doporučila by jste nám dovolenou v Šimuni, když máme malé děti? Jsme 4 rodiny a děti kolem 5ti let. Nevím, jestli v našem případě nemáme přeci jen jet do Mandré, ale moc bych chtěla, aby v místě byly hezké plážičky. Budeme jezdit i po Pagu, ale určitě ne každý den, myslím, tak obden. Takže na zbytek dní potřebujeme mít kam jít se koupat - a musí to být pozvolný vstup, ne šutry, ne betonové molo.
Díky za postřehy!!
Přidáno:11.9.2016 14:15
Autor: Eva (neregistrovaný - IP: 213.194.216.***)

Zpět na téma "Ostrov Pag"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist