Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Tak jak bylo?Pochlubte se.
Text: Někteří lidé jsou opravdu bezohlední.Zažil jsem že byla rodina roztažená po celé šířce pláže,ale ta pláž nebyla nijak veliká a zaplněná tak do dvou třetin.Pokud jsem chtěl projít ke schůdkům holí jsem velice jemě odstrčil rukávky,míč a lehátko jinak to prostě nešlo,Dostal jsem vynadáno jak malej smrad co si toho všímám že to mohu obejít vodou že je pláž poloprázdná že si můžu lehnout jinam atd .Na můj argument že jsem tam byl dřív a že oni mi znemožnili průchod vůbec nereagovala. To jsem si říkal co se manžel musel nahledat než našel takovou krávu.Nejsem žádný mstivý člověk ,ale když obědvali tak jim vítr sebral lehátko , míč a karimatky já jsem nehnul ani brvou a přitom je stačilo zatížit ,ale když si toho nesmím všímat tak nic nenaděláš.Pokud je někdo roztažený do půl pláže a nikomu nepřekáží tak nic proti ,ale být roztažený,překážet a ještě být drzý tak je to debyl nic víc.
Přidáno:5.9.2016 09:45
Autor: 28404.Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "Tak jak bylo?Pochlubte se."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist