Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: apartmán Tabak Duce
Text:
Tak já se připojím,apartmány Lucija Bilič,Ribarski Put 7 ,Okrug Gornji,Čiovo...taktáž neodpovídají fotografiím a slibům.
Mastná kuchyň,ale fest-udělala jsem kolem úchytek houbičkou kolečka,abych mohla chytat a neumývat jim tam celou linku,stropní světlo bez krytu,jen žárovka,plesnivý sprchový kout a závěs v něm jsem si vyprala,protože byl tak tvrdý,že nešel ani zatáhnout,samože záchod celý umýt-hnědé tečky se mi fakt eklují...nádobí nedostačující množství a mastné...museli jsme si říct o ručníky,jar a lampičku,noční stolek nebyl a první tři dny nefungovala klima,stále jsem to urgovala a už jsem si tam připada jako obtížný hmyz...majitel jak mě viděl,už bral roha,my jsme měli samostatný domeček ve dvoře,v apartmánech v domě byli další češi a stěžovali si na totéž.
Abych nevypada jako nějaký vybíravec,jezdíme už 15tý rok...ale tohle se nám ještě nikde nestalo....majitel tam nabízí bazén,který tam skutečně je,a dokonce pěkný a čistý,ale věčně okupovaný jeho širokou uječenou rodinou,která denně přijížděla z Trogiru...když jsem se ho několikrát ptala na soukromí na terase,milionkrát mě mejlama ujišťoval,že absolutní...a ejhle,celých 16 dní na nás koukali švédi odvedle-cca 2m...každý večer grilovali a viděli jsme si nejen do talíře,ale až do koupelny...no hnus..škoda dnů dovolené a peněz..přijeli jsme totálně zklamaní...opravdu odjinud ne!!!!
Přidáno:4.8.2016 13:18
Autor: babi

Zpět na téma "Duće"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist