Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ENC
Text:
Zdravím, také se snažím získat všechny možné informace o ENC, ale na konkrétní otázky stále nenacházím odpověď. Jak funguje ENC je mi jasné jenže … jedeme do Chorvatska poprvé, absolutně žádné zkušenosti s jejich mýtnými bránami, cestou se tavíme ještě na Slovensku a pak směr Chorvatsko tzn. Přes Maďarsko, přejíždět hranice budeme v Goričanu a teď nastává pár otázek

1.Koupě ENC, jedeme v neděli takže krabičku od HAC asi nekoupím, protože, co píšou na webu v neděli mají prostě zavřeno, z toho co jsem vyhledal měla by se dát koupit krabička od ARZ na jejich webu píšou, že se krabička dá koupit 27/7 na všech mýtných branách. Je toto pravda? Opravdu se dá již koupit v Goričanu? Má někdo zkušenosti?

2.Na jaké mítnici ji mám koupit? Bude to na nájezdu na dálnici? První místo kde člověk přijde do styku s mýtnou branou a buď si vezme lístek nebo projede ENC bránou. A nebo ji mám koupit na sjezdu což je myslím Sv. Helena před zaplacením mýta? nebo někde na trase já fakt nevím

3.Budu mít na autě BOX, vím že se box nezapočítává do výšky auta, jenže když pojedu automatickou bránou bez obsluhy s automatickým měřením, co když mě to prostě to pípne a vyhodnotí jako kategorii 2, co teď ? Jedu až ke Gradči, což by se cesta dost prodlažila. Mám tu bránu prostě zablokovat a domáhat se nápravy? Zavolat obslu atd? prý tam je hocijaké tlačítko.

Vím, že pro někoho to jsou třeba hloupé dotazy. Děkuji za odpovědi
Přidáno:21.7.2016 21:47
Autor: zdenek-e

Zpět na téma "ENC"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist