Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Vesničky v okolí Senje a Crikcenice - byl jste tam někdo ?
Text:
Tak to je velmi smutne čo ste napísali,ja som bol už davnejšie v Crikvenici hotel Omorika tiež autom tak som to využil a boli sme sa pozrieť vždy na cely den na Krk,Selce,Novi Vinodol a Senj ono je to skoro všade rovnake ale ležať 10 dni na jednom mieste nas nebavilo.Inač Crikvenica je pekne nestečko le Omorika je velmi daleko asi 1,5 km Teraz ten hotel zrekonštruovali..Inač ideme do Filp a Jakov tam sú lacne apartmany aj hotel Alba je lacný strava je niekedy dobrá,len pozor...postele strašne mäkké až sa tam ajni poriadne spať nedaá a dalšia vec orientacia hotela na cestu,stale aj v noci prejazd aut a velký hluk..Vyskúšal som aj morskú stranu žiadný problem..Filipa Jakov je úplne mala dedinka a nič moc tam ani nie je...plaž mizerna bez stromov,je tam nejaký strom ale treba isť asi 300 metrov..Preto ideme radšej skoro každý den do Biogradu je to 5 km a tam sa da najsť miesto aj pod stromami a mestečko je podstatne väčšie,len ubytovanie v hoteloch velmi drahe,ale taka Illiria ma velmi dobrú stravu a je po rekonštrukcii,menšie izby ma.V Juni sme boli na Makarskej hotel Biokovka v rekonstruovanej časti,oplati sa..doporučujem,len treba vystihnuť nejakú akciovu cenu ako som mal ja..
Přidáno:18.7.2016 08:26
Autor: Pavol Vavra

Zpět na téma "Vesničky v okolí Senje a Crikcenice - byl jste tam někdo ?"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist