Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Tak jak bylo?Pochlubte se.
Text:
Letos se moje dovolená povedla tak na půl a to nejsem žádný škarohlíd ,ale čeho je moc toho je hodně.
Začalo to na tunelu Plitve . Jeden náš krajan měl prodlémy se zaplacením tunelu honem nevěděl jak nato a měl zasebou nervózní děvče z HR ta místo aby vylezla z auta a poradila tak zařadila zpátečku a dožadovala se aby jsme couvali a přejeli na jinou závoru tak jsem zacouval a přejel a ona zamnou ,ale to nevěděla že jsem tam také prvně tak že to nebyl žádný kvapík .Jednu věc vím jistě že má v pořádku klakson ,ale IQ asi pokulhává.Na trajektu mi odřeli nárazník když tam cpali poslední auto klidně bych počkal na další ,ale už bylo pozdě.Na místo jsme dorazili za tmy přespali jsme pod širákem a ráno na pláži počkali na domácího který přijel asi v 10.00 tak že v poho.Barák celkem fajn lednice však začala chladit až v druhý den ráno že prý je to u plynovek normální pic kozu do vazu, kdo pil teplý budvar tak ví jak jsem trpěl nevím proč ji nenahodil den předem měl to z domova asi 3km. Zašli jsme na Karlovačko krásně vychlazené ,ale za 5 piv a limonádu 100 kun je celkem dost.
Přidáno:16.7.2016 08:33
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Tak jak bylo?Pochlubte se."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist