Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko - 2016 kam ?
Text: dobrý den, také jsem si pokládal otázku kam letos.byli jsme 4x v omiši-nemiře, a byli jsme vždy spokojeni,ale chtěli jsme něco nového.V omiši krásná písečná pláž, někdy více lidí, podle toho odpovídala čistota vody, v nemiře menší oblázkové pláže, hned pod apartmány, večerní procházky z nemiry do omiše na zmrzlinu, krásné výlety na brač-postira, bol, zlatny rat.takže latka nasazena dost vysoko!vyjeli jsme opět na noc, a už v 8h jsme měli první zastávku v primoštejnu.malé hezké městečko, s nádhernou průzracnou vodou,pláž oblázková, v raních hodinách minimum lidí, pak jsme přejeli z krásného starého městečka trogir na ostrov čiovo, jeli jsme až na konec ostrova, protože Okrug gornji dost přeplněn.takže jsme byli na okrug donji,východní část- krásné moře, štěrkopísek, málo lidí, ale co si nepřinesete to nemáte. záchody a sprchy tam byly. pak jsme se stavili v omiši, oproti minulým rokům, silně narváno, češi a poláci v převaze. tak jsme jeli dál, noční jízdou až na pelješac, ráno jsem se probudil v orebiči, no čekal jsem bohužel neco lepšího, pokračoval jsem dál na kučište a loviště a ani tam nás to nenadchlo,asi jsme moc zhýčkaný omišem,bo co, ale malé skalnato kamenité pláže, vtěsnané mezi betonová mola, sem tam větší oblazkové pláže, blízko silnice. určite vhodné na cyklistiku nebo surf a pod.všude málo lidí to ano, ceny budou asi taky o dost levnejší, ale nám se tamopravsu nelíbílo, příroda hezká ale to ostatní nic moc.
Přidáno:7.7.2016 16:47
Autor: honzik (neregistrovaný - IP: 78.0.187.***)

Zpět na téma "Chorvatsko - 2016 kam ?"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist