Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text: Ak je niečo, čo ma obmedzuje, či brať so sebou, alebo kúpiť tam, tak je to kapacita kufra môjho auta. Keď mám možnosť doma si vybrať z 50 druho pív, tak prečo by som preboha tam v markete mal vyberať z tamojších troch. Ak mám doma svoju slivovicu, prečo by som mal tam piť niečo čo mi nič nehovorí, ochutnám, ale moja je moja. Keď mám rád maso na "mojej" omáčke, prečo by som si ju nepripravil doma, nebudem riskovať, že tam nezoženiem niečo podstatné. Ak doma robím pašteku, ktorú mi chutí, tak prečo ju nebrať. Poznám spústu ľudí, ktorí keď vidia muchu v našom kráme sú schopní robiť aféry. Tam to prejdú s úsmevom. Bežne tam na pláži vidieť domácich, ktorí nosia plné boxy nápojov a jedla. Tak prečo nie ja, ak tak robiť chcem. Osobne ale toto neschvaľujem, Pochopím nejaký keks alebo drobnosť. Ale nepochopím už to obscénne popíjanie konzervového piva, ktoré musí už byť nechutne teplé. Tak isto pojedanie chleba s niečím, čo okrem tepoty uý nemá ani tú správnu farbu. Na väčšine pláží je dosť možností uspokojiť svoje chute. A vtedy aj dokážem potlačiť moju chuť na dobré "moje" pivo.
Přidáno:26.6.2016 09:36
Autor: Jardo (neregistrovaný - IP: 83.208.218.***)

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist