Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ne v pátek,ne zpět v sobotu
Text: Zdravím všechny dovolenkáře!
Rád bych přispěl s mou zkušeností, záleží na každém, komu to bude vyhovovat. Již sedm let jezdím s rodinou na Murter. Když byla děcka malá, tak jsem vyrážel na noc (kvůli spánku dětí) ale již ve čtvrtek. Pobyt jsme měli od PÁ do PÁ (jde to!!!). Poslední tři roky jezdíme již od SO do SO. Vyrážíme v pátek ráno kolem 8.00. Příjezd na Murter ve večerních hodinách. Ubytujeme se v kampu (stan a spacáky tolik nezaberou místa). Přespíme v klidu do soboty - cena v kampu pro čtyři za 800,- Kč a poté ubytování v apartménu. Na hranicích pohoda a jelikož používám ENC, takže na mýtech klídek - doporučuji!!! Na zpět vyrážíme v sobotu večer a nikdy se nám nestalo, že bychom stáli v kolonách. V Lučko zastavím na odpočívadle a dám si hodinku spánku nebo vezme za mě manželka řízení. Hodinka mi stačí, abych v klidu dojel do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Tak šťastnou cestu!!!
Přidáno:21.6.2016 15:12
Autor: Viky_jazz (neregistrovaný - IP: 78.156.36.***)

Zpět na téma "Ne v pátek,ne zpět v sobotu"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist