Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Přeprava kanystrů
Text: Teda lidi,já se nestačím divit.Proč všichni řeší co dělá druhý.
Jestli má někdo potřebu ušetřit na naftě,ať šetří-je to jeho věc.Každý má priority jinde.Jestli někdo vozí jídlo na cestu z domova,nevím co na tom jinejm vadí.Když mi nebude drobit do auta,ať si klidně veze živé prase a u moře si udělá zabijačku.Jezdím do Chorvatska už asi 35 let téměř každý rok a moje zkušenosti jsou,že svačinu si vozej všechny národnosti a nejen naši.S keříkama je to stejné.Proč tu neřešíte třeba to,kdo si vozí basy piv a nekupuje je na místě? V případě že někdo chytne takové fronty na dálnici co jsem zažil,budou ti co tu nejvíce remcaj první škemrat u paštikářů a palivošetřičů něco k jídlu a něco do nádrže,neboť benzínka je daleko a jídlo i nafta při stání a popojíždění rychle někam záhadným způsobem zmizí.Prostě ať si každý reálně uváží možnou situaci a řeší své.Spíš bych tu řešil,proč už dávno někam zmizela solidárnost našince se situací druhého.To,že se na cestách už nezdravíme,je díky množství aut normální.Proč ale není ještě normální,že když vidím někoho stát s problémem u silnice tak zastavím a zkusím pomoci?
Přidáno:30.6.2010 10:30
Autor: Pája (neregistrovaný)

Zpět na téma "Přeprava kanystrů"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist