Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: OBJIZDKA MIMO SLOVINSKOU DALNICI 2011
Text:
Tak to se pleteš, jel jsem tamtudy před 3 rukama, po dlouhé době a naposled. Opravdu je to jedna vesnice za druhou a samé různé omezení na 30 a 40 km/h ... a samozřejmě, protože člověk ví jak nás mají policajti rádi, o člověk dodržuje...to zaprvé.
Zadruhé - ano i pro mě je cesta už dovolená. Nemusím jet nutně po dálnici, ale jezdit jako slimák jednu vesnici za druhou, to je na mě moc :-) rád jedu třeba přes Klagenfurt, sjedu mimo dálnici přes hory ... jedna z nejhezčích cest :-)
Hlavně že ti ušetřená cesta dá na nákup nafty na zpátek ... z toho jsem tady na fóru uplně hotovej - každej jede na dovolenou za X tisíc a pak tady vymýšlíte, kde ušetřit 50Kč na naftě a 30€ za známku ... pokud bych na dovolenou neměl, tak se natáhnu doma u bazénu, roztopím gril a budu kopat na zahrádce, ale na dovolené šetřit ... ? To ztrácí smysl pojmu dovolená - odpočinek, relax a ne stres z toho, jestli mi stačí nádrž abych nekupoval někde za draho, jestli když se vyhnu dálnici, bude všechno v pořádku, atd...

Každopádně pěknou dovolenou všem :-)
Přidáno:16.6.2016 12:52
Autor: Jakub K...

Zpět na téma "OBJIZDKA MIMO SLOVINSKOU DALNICI 2011"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist