Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doporučuji, právě jsem se vrátil
Text:
Na trase ktorú píšeš ako prvú teda Komárno- Mor- Szekesfehervar- Gorican (https://goo.gl/maps/6CxgEbExKT92) je platená dialnica M7. Keď pôjdeš tootu trasou tak na diaľnicu sa napojíš v Szekesfehervari. Komarno Mor Szekes. je bez poplatku. Túto trasu mám vyskúsanú za posledné dva roky. Ak nemáš skúsenosti alebo sa bojíš alebo niečo podobné tak ti ju odporúčam. Z Komárna na dialnicu je to cca 1 hod jazdy. Dedín moc nieje, trasa je to jednoduchá a kvalita ciest je klasika ako u nás. Ak pôjdeš v noci, tak pohodička. Buď som bol na ceste sám alebo ma predbehli tí čo "lietali tesne nad kukuricou" a kamiónov skoro žiadne. Na dialničnom priechode Goričan som buď nestál vôbec. Len minulý rok keď sme sa vracali tak to bolo max 30min. Nehľadali migrantov len bolo strašne veľa vozov práve v tej chvíli.

Trasu cez Veszprem a Kesthely nepoznám, ale neviem či to stojí za tých necelých 10€ dialničnej známky.
Přidáno:12.6.2016 18:34
Autor: Milan Margetín

Zpět na téma "Doporučuji, právě jsem se vrátil"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist