Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
Ahoj všici co vaříte na Dovče, svěží zprava 3.6.2016...Tohle je opravdu věc každého: na co má, hej. Potraviny jsou v souhrnu dražší než u nás a každá kačka dobrá, že...Když To auto uveze. Vyplatí se: dovízt Kafe, kakao, čočo, 100% koncetráty(jablko mošt já, hehe) ve škatuli, jamy, med,černý celozrný chleba, alkahol a bechera zase já, tabák + papírky, cigára jsou stejně drahý hehe,opalovací kremy a volej,a oblíbené vámi potraviny - MŃAMKY,JINAK NA NETU JSOU KATALOGY Z KONZUMŮ A POD.UNIVERMÁGŮ, mimosezonní ceny a nárazové slevy jako v Tescu, jo v Loparu postavili new Kostku konzum. Tož Bon Apetito, v restauracích se moc nenajíte, cca vše 2 x dražší než u nás o pivu ani nemluvě. Já v Chorvatsku, stolní Víno napůl zvodou, to bez broja jinak fajn slevy u vín značkových např. Tramín za 100 kč. Někdo na Dovče nevaří vůbec, jen kafe...Ribe mnogo Skupo i na Marině. Tož Ryba se nekonala. Všechen rybolov je spoplatněn(ptejte se na Kapitanátu na Marině např. plaža Mel), tož bacha! Pokuta je mastná! Info o čemkoliv z turistiky u Marcel od Zvonu na mailu.Pod Modrou Oblohou...
Přidáno:10.6.2016 09:34
Autor: Marcel Kudlvasr

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist