Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doporučuji, právě jsem se vrátil
Text: Stejnou dobu jezdím tutéž trasu.Stále satejný problém - "SPĚCHAČI".Nejradši mám,jako 2x,kluky z BA a jim podobní-3 auta nalepena na sobě-při předjíždění nehledí ani na bratra,jen aby už tam byli.Rychlost více jak 100km/h.K tomu patří i stížnosti na děravé silnice.Kdyby jeli jak mají i vzhledem jejímu stavu,stačili by se děrám vyhýbat,při takové jízdě hlava nehlava bych se ani nedivil,že dojde ke kolizím i se zvěří.Dobré je si uvědomit,hlavně u kukuřice ap.že pokud se objeví jedinec,nebývá sám-neblikat,netroubit-pokud se to stihne,protože zvěř se obvykle zastaví.I tak jsem několikrát zvěř potkal,stejně jako u nás,ale střetu jsem se vyhnul.
K trase.Je nějaká změna ?
Na D2 najíždím v BA za urnovým hájem na novým rodelu zdarma,tunelem Sitina.Pak jsem sjížděl za Dunajem na Háje,Lúky a pak stará Rajka.Vloni byl tak hustý provoz kamiónů,že jsem nebyl schopen odbočit a stáhlo mne to až na Jarovce,protože jiná odbočka se nekonala.Trnul jsem hrůzou jak mne zastaví,ale nestalo se.Netuším,od kdy se dá jet až na Jarovce zdarma,ale předchozí info bylo,že je to už od odbočky Háje zpoplatněno.
Stará Rajka-musí se do Mossong..,/ M 15 a M 1 zpoplatněny od 2015 /pak klasika 86.Obchvat Czorna a Szombíci M 86 zdarma.Redics-poslední výjezd z rondelu-Dolga Vas,pak několik nájezdů na A 4-placenou.Jezdím až na Svetu Helenu po okreskách-slušné cesty,pak zdarma až na Lúčko,placený ús-Karlovac a na Plitvice až k Makarské.Příjemná cesta,spoustu úseků opravených,minimální provoz,ale ne pro rychlíky.
Přidáno:27.5.2016 09:26
Autor: Oto Šlus (neregistrovaný - IP: 86.49.20.***)

Zpět na téma "Doporučuji, právě jsem se vrátil"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist