Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kolik peněz s sebou na stravování+útrata
Text: my si třeba něco málo bereme z domu, nějake ty sáčkove polívky, těstoviny, rýži, atd . . .a zybtek se třeba dokoupí tam v konzumu, někdy to střídáme tak, že jednou jdeme na oběd do restaurace, jednou si uvaříme, to same u večeře, a i tak byla utrata za 8 dní cca 4 - 4,5tis na osobu. ale je fakt, že naše parta co jezdíme spolu každý rok sme pivaři, takže během dne padne těch 6 karlovaček do každeho :-D a to pak naskočí. v bašce vodě je fajn, že tam je stánek za stánkem a restaurace vedle restaurace, takže ty ceny jsou tam fajn. malo kde se vidí třeba to pivo za 9 až 11 kun, obří hambáč za 20kn, nebo pizza za stejne peníze jako u nás, čili od 120 do 180kč a docela velká ...za 65KN, jsem dostal grilovane čevapi s sklobasou a kuřecim a vepřovym masem s hranolkama a nešlo to sníst :-) co se týče cen, nejlepší dovča co jsem kdy zažil, a to už jsem viděl pořádny kus chorvatska od Viru až po orebič, a ty ceny byly o dost vyšší než v bašce. takže abyste se měli fajn a neživořili, počítejte aspon s těma 4 tisící na osobu ...
Přidáno:10.5.2016 23:02
Autor: Lukáš (neregistrovaný - IP: 94.229.92.***)

Zpět na téma "Kolik peněz s sebou na stravování+útrata"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist