Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Elektronický lístok
Text:
Ahoj. Vloni jsem kupoval na cestu na Pag. Až na to že v dotazníku snad chtějí kromě velikosti boty o člověku vše, tak to proběhlo OK. Je nutné sice při objednávce zadat orientační čas vyplutí, ale lístek prakticky platí na jednu jízdu celý den. Překvapilo mě sice, že se mi ten co naváděl auta na trajekt podíval na vytištěný papír, ale nic nekontroloval nenačetl žádný kód z lístku, takže mi přišlo, že pokud koupím lístek zpáteční, tak můžu jezdit celý den... Přemýšlel jsem jen o tom, pokud si před odjezdem doma koupím lístek na konkrétní datum, co se pak děje když je třeba bouře (na Pagu BORA) a trajekty normálně neplují, nebo se Ti cestou nedejbůh něco stane. Jestli to nepropadne. Zažil jsem totiž v r.2003 boru na Pagu a jelo se přes most. Trajekt byl mimo provoz. Proto jsem tyto elektronické lístky tak nějak zavrhl. Jinak již zakoupený elektronický lístek nikomu nedává právo se ve frontě na trajekt předbíhat. Prostě se zařadit a čekat. Pěknou dovolenou
Přidáno:28.4.2016 20:31
Autor: Jirka Riči

Zpět na téma "Elektronický lístok"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist