Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálniční poplatky pro držitele ZTP
Text: Klič seženeš na svazu invalidů v Praze,Karlínské náměstí,tam ti poradí podle kraje ,okresu kde bydlíš,klíč pasuje v Rakousku,ve SLO a HR klíč zatím nepasuje musíš za obsluhou která ti klíč půjčí............

Dobře ale nikdy jsem o tom neslyšel. Osobně si tam asi pro klíč nepůjdu.
Otázka hlavně zněla ......Dálniční poplatky pro držitele ZTP a zde jsem odpověděl jasně 14.3.2016 - v ČR ano a jinde ne !
Toalety jsou až druhořadé a nemá cenu toto moc rozebírat. Pokud jdu já nebo někdo z rodiny na toaletu volíme hotely, restaurace atd. Zde jsou toalety veřejné a i pro tělesně postižené. Nějaké parkoviště s TOI či jak se to jmenuje mne třeba i v Rakousku silně zklamalo. Humus a hnus. Něco podobného jsem ještě nezažil. A to mám víc jak 70 let a něco jsem projel. A plně invalidní jsem již 28 let. A podle toho se i na cestách zařizuji. Ale že bych jel pro klíč na WC 280 km do Prahy ?.....Asi néééé. A že bych hledal obsluhu s klíčem od WC pro invalidy ....to tedy také ne.
Přidáno:20.4.2016 19:28
Autor: Jiří (neregistrovaný - IP: 46.13.152.***)

Zpět na téma "Dálniční poplatky pro držitele ZTP"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist