Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Ubytko Rovinj
Text: lidi....v dnešní době , kdy existuje internet, si za pár min. dokážete sehnat cokoliv sami. bez rad druhých, bez cestovek,bez čekání na odpovědi na forech. jezdim do chorvatska už 7 let, pokažde na jíné místo, někdy i dva místa, každé na týden. VŽDY jsem si všechno zařídíl sám, a netrvalo mi to nikdy déle než hodinu hledání, a pak už jen koukání na videa a obrázky z těch míst, a porovnavání kde by se mi (nám) líbílo více, a kde maji idealni termín. VŽDY se nám tam líbilo, a VŽDY jsem to zařízoval sám pouze pomocí internetu a trošku te inteligence, ale opravdu jen trošku... tím nechci nikoho urazit, jen chci říct, že lidé jsou líní už i čumět do toho internetu a hledat, a to je škoda, protože ptát se na forech lidí at vám něco nabídnou, a někdo vám řekne že, tam u ferra v pule se nám líbilo a bude vás přesvědčovat že lepší místo není, a třeba pro vás to bude nejhorší dovolená a budete smutná, a budete nasrana na cely svět a toto forum, protože vam to někdo poradil. takže opravdu je lepší nebýt líný a hledat, a porovnávat. budete z toho mít lepší pocit že jste si dovču zažídila sama, a byla užasná. toto forum bych spiše bral jen jako vyslechnutí názoru od lidi na nějake místo kde byli, a ktere zajima i vás, ale i to brat s rezervou. tak hodně štěstí ...
Přidáno:9.4.2016 17:43
Autor: Lukin (neregistrovaný - IP: 94.229.92.***)

Zpět na téma "Rovinj"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist