Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozor při placení na dálnici
Text: Zdravím cestovatele. Také mne nikdy nenapadlo, že nebude fungovat platební karta. Já již mám přibližně spočítáno, kolik se má asi vyměnit Kun, abych je pak nevezl zase domů. Dva roky již měním i na placení benzínu v hotovosti, protože jsem se někde dočetl, že to je prý výhodnější...
Samozřejmě mi nakonec nějaké ty kuny vždy zůstanou a tak jsem s nimi loni dobil při odjezdu ENC krabičku. Je to třeba škoda, ale zase plno známých jede ještě po mě a tak se jim ta krabička půjčila. (P.S.:Ono těch Kun nezůstane nikdy moc, aby jsem to moc pocítil), ale kartou se platí třeba v obchodech, když je potřeba. Také jsem se naučil vozit 2x50Euro na případnou pokutu.
Před pár lety mne chytli a sebrali mi řidičák i techničák. Bylo to za překročení rychlosti v obci. Jel jsem v koloně a vytáhli si mne s rakví. Chtěli daleko víc, ale nakonec vše vrátili a stačil úplatek 50Euro.
Ale již od té doby dodržuji rychlost vždy a domorodci na mne troubí jak blázni!!!
Hezkou dovolenou!
Přidáno:14.3.2016 15:41
Autor: Radek (neregistrovaný - IP: 213.108.163.***)

Zpět na téma "Pozor při placení na dálnici"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist