Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Léto 2016.
Text: Ahoj, do Brely jezdíme už několik let, vždy jsme jinde ubytovaní a vždy jsme moc spokojení. Brela mě dostala, když jsme se jednou vydali procházkou z Bašky Vody a bylo rozhodnuto. Naposledy jsme byli ubytovaní ve Vila Guliver, je to na začátku Brely směr od Bašky Vody. Bylo to v pokoji ve druhém patře těsně nad mořem. Krásný výhled na přístav a okolí a moře přímo pod nohama. Moc se mi taky líbilo ve Vile Kapetan v části Sćit. Moc pěkná plážička je v části Podrače, ale tam jsem nikdy nesehnala ubytování. Byly jsme i v části Zeliči, to je trochu dál od centra a přístup do moře po schodech ( hodně), ale ty krásné pláže to vykompenzují. Taky jsme byli ve Vile Kleopatra, příjemné, pěkné, ale tady neměli klimatizaci. Letos jsem si zarezervovala apartmán Bikin v části Sčit. Vím přesně, kde se nachází, už jsem si ho víckrát obhlídla. Mně se v této části líbí asi nejvíc. V blízkosti vyhlášený " bar " La Bomba přímo na pláži, dělají tam mimo jiné vynikající ryby... Zkusili jsme ubytování v centru i na okrajích a postupem času se čím dál víc posouváme dál od centra. Nikdy jsem nebyla v nejvzdálenější části - směr Omiš, tam zatím chodíme jen na procházky, ale už jsem si tam vyhlídla jedno ubytování, které letos fyzicky shlédnu a příští rok uvidíme. Brela je moc vyhlášená, takže v sezoně přeplněná, proto raději dál od centra, kam si ale stejně každý večer zajdeme. Tak jsem se zase rozepsala, Breluška je prostě srdcovka. Letos jedeme na začátku července.
Přidáno:9.2.2016 13:30
Autor: Hana Jirků (neregistrovaný - IP: 91.214.156.***)

Zpět na téma "Léto 2016."

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist