Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Paušál v Kempu
Text: Nyní jsem si uvědomil, že takto fungoval před několika lety, než ze zdravotních toho musel nechat, jeden můj známý v kempu v Medulinu na Istrii. Byl surfař a tam mu pasovalo, aj jeho přátelům, že měl vítr na obou stranách poloostrova. Pokud vím, tak si to přes internet objednal, potom tam přijel,karavan zaparkoval a zaplatil karavan podle podmínek kempu na potřebnou dobu a bylo to. Proto mi byl divný ten paušál. Jestliže máte nějaké jiné představy, nezbývá, než tento dotaz dát ještě aj na uvedené konkurenční fórum, ale jako samostatné vlákno, aby se to neztratilo. Tam se každý musí přihlásit, pod nějakou přezdívkou, jinak tam nelze nic vložit. Kontaktní mail musí být správný, ale je to naprosto diskrétní. Ten kdo je přihlášený může pod přezdívkou pomocí soukromé zprávy udělat doplňující dotaz na konkrétního účastníka fóra. Jsou tam samozřejmě aj osobní výpady, stejně jako na tomto fóru, ale s tím se člověk musí naučit žít. Omlouvám se ostatním uživatelům tohoto fóra, že jsem se trochu rozkecal.
Přidáno:28.1.2016 18:34
Autor: Franata (neregistrovaný - IP: 37.188.229.***)

Zpět na téma "Paušál v Kempu"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist