Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Stari Grad - ostrov Hvar
Text:
Adria databanka - cestovná kancelária, ktorá sa mi zapáčila tým, že som si mohla prostredníctvom orientácie na mape na webe nájsť, kde konkrétne chceme byť ubytovaní. Jednali s nami na úrovni, síce cenovo sme zaplatili 100,-€/noc, ale okomentovali to tým, že sme chceli ubytovanie len na tri noci, čo je pre domácich nevýhodné. Iné ubytovanie sme nevedeli zohnať, tak sme súhlasili. Zaplatili sme zálohu, ihneď nám poslali všetky potrebné informácie pre ubytovanie. Tešili sme sa, že máme vybavené ubytovanie s klimatizáciou, lebo tú sme si dali do podmienky.Nádherný pocit po príchode do Starého Gradu vystriedal dych vyrážajúci pohľad na ubytovanie. Neviem, či si cestovná kancelária overuje aj fyzicky ako ubytovanie, ktoré ponúka vyzerá, ale to čo nás čakalo... Mali sme síce dve izby, ale klímu by ste hľadali ťažko. Manžel musel najprv vyhnať pavúkov z izieb, dlážka nevidela vodu asi veľmi dlho, okenice na oknách rozpadnuté, dverí na terasu a okien sme sa báli chytiť, aby sa nám nerozsypali v rukách. Pleseň medzi kuchynskou linkou a sporákom už naberala na farbách ale najlepšia perlička boli dvere na kúpeľni - vylomený zámok na zárubniach - dvere sa vôbec nedali zatvárať nie to zamykať. Boli sme nakoniec radi, že tam budeme ubytovaní len tri dni, odtiaľ sme sa presunuli do Gradacu - ubytovanie tam bol hotový luxus a to sme si zohnali vďaka predchádzajúcim spokojným zákazníkom. Náš záver - už nikdy cez ADRIA databanka!!!! P.S.Keby som vedela ako pridať odstrašujúce fotky-dodám.
Přidáno:19.8.2015 15:36
Autor: Renáta Müllerová

Zpět na téma "Stari Grad - Hvar"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist