Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Makarska riv. VS Peljesac
Text:
Jezdíme taky většinou okolí Makarské (Brela,Baška voda, Podgora, Tučepi, Makarská) a letos jsme jeli z Podgory ještě na pár dní do Orebiče. Pro mě osobně trochu zklamání z celého Pelješace a Orebič je pro mě absolutně "nejhnusnější", nejšpinavější,nejsmradlavější místo z míst v Chorvatsku kde jsme byli.
Trstenica se mi taky z fotek moc líbila, ale věř že bys ji na místě nepoznal. Je to nejhorší pláž Orebiče, byli jsme na ní jen pár hodin v den příjezdu, pak jsme se jezdily koupat 2km za přístav, kde je to mnóóhem lepší. Písku na ní moc není, prý tam navezli asi 2 roky zpět šterk. Ve vodě a na plážích neuvěřitelný bordel...to nejde ani popsat, to se musí vidět :-).
Na Pelješaci se mi líbila příroda jako taková jen v malé oblasti v okolí Divné a Dubé, jinak nic moc i když měsíční krajina jako jinde v Chorvatsku to zase není. Pláž Divná je nádherná a stojí určitě za návštěvu, čisto, čistá voda, bar s dobrými hamburgry. Kemp u ní není teda nic moc, 2 dny bych tam asi vydržel, ale víc asi ne....mnohem lepší řešení jezdit se jen koupat z nějakého letoviska na Pejlešaci.
Tak že buď jiné letovisko než Orebič, nebo bych se na to vyprdl a jel zase raději na "jistotu". Já na Pelješac už nepojedu, ale každému se líbí něco jiného.
Možná jsem byl ale na jiném Pelješaci, protože je na fórech obvykle velice chválen, proto jsem tam taky jel.
Přidáno:12.8.2015 23:42
Autor: ladisg

Zpět na téma "Makarska riv. VS Peljesac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist