Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: SPROPITNÉ
Text: Tak já jsem největší spropitné dal, když jsem byl v podstatě vyhazován. Stalo se v Dubrovníku hned po válce, město ještě bylo prázdné a restaurace taky. V jedné jsme se zastavili na oběd a i když jsme si nedali žádné extra speciality, tak ve čtyřech lidech jsme obsadili jeden stůl. U dalších dvou seděli nějací francouzi a dalších 12 stolů bylo prázdných.Když jsem na závěr chtěl objednat kávu, tak už se vrchní (asi majitel) vnucoval s účtem a v podstatě se nás chtěl zbavit. Neříkám, kdyby jsme blokovali stůl pro další hosty, ale tak to opravdu nebylo. Ta káva nám sice byla přinesená, ale nerudnost obsluhy už byla velice zřejmá. A tenkrát jsem dal spropitné největší v životě (bohužel si už nepamatuji kolik) a užíval jsem si tu změnu. Vrchnímu se obličej změni nejdřív ke zmatenosti a pak mu tak nějak úplně ztvrdly rysy a začal se klanět do půl pasu a loučit se na japonský způsob. Jen děti to pak začaly přepočítávat na množství zmrzliny o kterou přišly (samozřejmě nepřišly). Bylo to drahé, ale stálo to za to.
Přidáno:11.8.2015 16:54
Autor: Jirka (neregistrovaný - IP: 84.246.166.***)

Zpět na téma "SPROPITNÉ"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist