Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka přes slovinsko
Text: Souhlasím v Tebou, je to vždy právo volby toho kterého cestovatele a nikdo by tu neměl napadat toho druhéhoza jeho názor.
Já v neděli 19.7. volil trasu mimo zpoplatněnou dálnici ve SLO a v Rakousku jsem sjel z dálnice už v Ilzu dál jsme jeli po 66 na Feldbach -Bad Glechenberg - Halberain 69,66(zde jsem dotankoval plnou nádrž -nafta 1,115 Eur litr) dále po Grenze strase do Bad Radkersburg x SLO - Gornaja Radgona - Podgrad a po 449 dále na Sv. Benedikt - Lenart zde najet na 229 a hurá do Ptuje po silnici č. 2 najet na trasu na Chorvatsko. Cesta je to kratší, po kvalitních silnicích a já jsem si odpočinul od monotoní dálnice. Časově je to o půl hodiny navíc proti dálnici. Niomu tuto trasu nevnucuji, p cest je nádherný hrad Reigersbug, manufaktura na čokoládu, venkovská zoo, prostě místa která po dálnici minete. Stejnou trsu jsem volil i zpátky.
Pohodovou cestu bez karambolů a kolon!
Přidáno:1.8.2015 09:49
Autor: Kristoff (neregistrovaný - IP: 149.255.82.***)

Zpět na téma "Objížďka přes slovinsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist