Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Ježevac - REZERVACE parcel.
Text: My jsme se před pár dny vrátili z kempu Ježevac. Jeli jsme na blint a musím říct, že nikdy víc už to riskovat nebudu. Letos bylo logicky asi celkově více lidí, ale to, že nenajdeme jediné místo pro vlastní stan, by mě nenapadlo! Nakonec nám řekli, že jedno místo je volné na 2 noci, tak jsme to vzali, nic jiného nám nezbývalo. Takže v tomto kempu si určitě místo předem rezervovat! Kemp je takové malé městečko, má své uličky a čísla popisná :-) Každý stan nebo karavan má svou ohraničenou parcelu. Je to takový pětihvězdičkový kemp a tomu odpovídá i cena. No zase je to městský kemp, což taky nebývá obvyklé, takže večer si člověk může zajít do města na pivko a nemusí chodit min. 2km jako jinde. Město Krk je opravdu krásné! Jinak nejvíc bych asi pochválila sociálky, protože to jsem ještě nezažila. Tam se to přímo blýská, uklízečka tam byla pokaždé, když jsem tam zašla. Pořád vytírají, i zrcadla jsou stále nablýskaná. Pláže docela hezké, ale při odjezdu jsme zjistili, že nejhezčí pláž je přímo ze strany města, kam nás původně nenapadlo chodit. Je možné si půjčit šlapadlo, na vodě jsou taky takové nafukovací atrakce, skluzavky, ale to se platí. Pak jsme přejeli do kempu Straško na Pagu, ten je také dost drahý, ale tyhle velké atrakce tam jsou v ceně, takže děti se tam každý den vyblbly a ani si neumím představit, co bychom tam jinak celé dny vlastně dělali :-)
Přidáno:29.7.2015 09:23
Autor: Lili35 (neregistrovaný - IP: 194.213.50.***)

Zpět na téma "Kemp Ježevac - Krk"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist