Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta do Primoštenu + ostatní
Text:
V sobotu jsem se vrátil z Rogoznice, tedy kousek pod Primoštenem, tak přidám pár poznámek z cesty.
Tomáš na začátku píše, že jede 13.8., což je naštěstí čtvrtek. Z pátku na sobotu bych mu hlavně přechod Macelj rozmlouval. Jel jsem zpátky v pátek na noc, abych se vyhnul sobotnímu šílenství a celá cesta, část dálnice, část mimo, byla v pohodě (pokud nepočítám počasí). Litoval jsem ale všechny, kteří jeli do Chorvatska. Byl jsem na Macelji ve 3 ráno: bouřka, slejvák a souvislá kolona aut až do Ptuje a pokračování do dálky ještě ve dvou pruzích na dálnici. Odbočoval jsem mimo, takže nemohu posoudit délku kolony na dálnici.
Platil jsem poprvé kartou na mýtnici. Při prvním výjezdu byla společná budka, tak to bylo bez problémů, človíček v budce vzal lístek, kartu a vrátil ji s potvrzením. Druhý pokus na Lučku bez obsluhy proběhl bez problémů, třetí už byl složitější. Budka bez obsluhy, napřed to nechtělo lístek, pak ani jednu kartu (obě zaručeně platné), volal jsem obsluhu, té nebylo v reproduktoru rozumět ani slovo, nakonec se závora zvedla, tak jsem odjel. Uvidím, co bude na výpise z účtu. Jel jsem jen kousek, ze Záhřebu na Macelj byla před koncem na soubežné okreske uzavírka, tak jsem najel na dálnici, možná to proto bylo zadarmo.
Trochu mi ale nejde na rozum, zda se dá cesta (např. z HK do Primoštenu), navíc za podmínek "nikam se nehoním", "objíždím slovinskou dálnici", "cestou si zdřímnu", zvládnout za 10 hodin?
Přidáno:28.7.2015 10:27
Autor: Petr Nusl

Zpět na téma "Cesta do Primoštenu + ostatní"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist