Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jízda chorvatskem po
Text: pokud chceš poznat Chorvatsko tak cesta mimo dálnici je celkem příjemná a dá se říci že i pěkná.Má to ale jedno ale.Je třeba dodržovat veškeré dopravní předpisy a hlavně ty rychlosti.Jinak pokud nemáš naditou peněženku tak můžeš jet nazpět.Jezdili jsme po staré ještě když nebyla dálnice.to bylo horší.Ted jsou cesty opravené a v celkem dobrém stavu.Neber mě doslova.Z Karlovace na Plitvice je cesta dobrá a hlavně bez provozu.Když se potom rozhodneš jet dál vnitrozemim,tak to také neni špatný.Jezdim tudy pravidelně cestou do Brely.Na dovolenou po staré a nazpět po dálnici.Samozřejmě že budou i odpůrci,ale nam to vyhovuje ,pokaždý poznáme něco novýho,nebo projedem trochu jiný usek.Na dovolenou nespěcháme jedeme si ji užít.Ted když jsem jel naposledy tak cestou nazpět když objiždím nejfrekventovanější uzel,,Lučko,,jsem nikde na žadnou objiždku nenarazil.Jen tak mimochodem ,při objižděni Lučka si zajedu jen asi 2 km ale zato netojím v žádné 10km koloně.A že na Lučku ty kolony jsou to je jesný.Tak hodně štěstí na cestě po starý.
Přidáno:25.7.2015 08:23
Autor: honza (neregistrovaný - IP: 188.116.92.***)

Zpět na téma "Jízda chorvatskem po "staré" (Plitvice,Knin,Sinj)"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist