Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: ENC zkušenosti
Text: Skúsim sem dat svoj názor a skúsenosti.Tiež som sa vlani pohrával s myšlienkou o kúpi ENC krabice.Dlho som hľadal na roznych fórach a dával si dohromady informácie.ENC je výborná vec,pozitíva sú jasné,zľava 21,74%,rýchly prejazd v čase dopravnej špičky.Ako negatívum považujem hlavne problémy s vybitou batériou po určitej dobe,ďalej občasné problémy s načítavaním krabice na vjazde, resp,výjazde.
Na jednej strane mi prinesie výhody, na druhej strane nutnosť občas niečo riešiť.Kedže patrím medzi tých ludí ktorí nemajú čas ani chuť riešiť banálne problémy a nedostatky modernej techniky, preferujem jednoznačné riešenia.Objavil som, že ARZ ponúka aj tzv. SMART kartu.Prináša výhodu zľavy v rovnakej výške ako ENC 21,74% a navyše odpadá problém s batériou a tiež z vyššie spomenutými problémami s načítaním krabice na rampách a teda aj následným riešením doplatkov a nedoplatkov.Nehovoriac o tom že nabúdacia cena je štvornásobne nižšia ako u ENC.
Stráca sa však výhoda rýchlého prejazdu,toto je asi jediné negatívum SMART karty.Po zrátaní výhod a nevýhod som prišiel k názoru že toto riešenie je pre mňa to pravé,keďže rýchly prejazd nepotrebujem z dôvodu že zásadne cestujem mimo špičky.SMART card je pre mňa ideálne riešenie,rýchly prejazd nepotrebujem a nemusím riešiť žiadne technické problémy.
Takže to zhrniem takto:ENC áno pokiaľ cestujete prevažne v časoch dopravnej špičky, ked rýchly prejazd padne vhod.
SMART karta prináša rovnaké výhody pre toho kto nepotrebuje rýchly prejazd.
Přidáno:23.6.2015 10:49
Autor: fofo (neregistrovaný - IP: 78.99.145.***)

Zpět na téma "ENC zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist