Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Lučko
Text: Info pro všechny: Dnes jsem se vrátil z Chorvatska-týden Baška na Krku, týden Brela.
Ohledně mýta-Doporučuji platit platební kartou, je to v lepším kurzu přes banku a není třeba snižovat svoji hotovost. Nevím co by to musela být za karta aby ji terminál nevzal. Snad jen prázdná.
S místem platby bych si nedělal problém-prostě až někde dojedete- na vstupu/ulaz/ vzít lístek a až někam zase dojedu tak zaplatím na výjezdu /izlaz/. Kromě nové mýtnice na Lučku-Demerje se všude platí oběma způsoby jako v obchodě. U platby kartou jsem dával vždy pin /mám čipovou KB a ČS/.Takže buď za peníze do okýnka nebo pán podá terminál z okýnka, naťuknete pin a je to.Na Lučku-Demerje nebo jak se to jmenuje pouze ve směru od moře se držte více vpravo. Pruhy se rozvětvují víc vpravo a jde to tam rychleji. Tam to po mně pin nechtělo. Navíc tam jsou navigátoři kteří pomohou usměrnit chybné nájezdy a u automatů byla všude živá osoba která to víceméně dělala za vás. Prostě do první dírky lístek, do další karta. Stisknete tlačítko račun /ůčet/, vyjede lístek a hotovo. Je to snadné a nebojte se. Dva levé pruhy jsou pro elektronické krabičky ENC.To se nás netýká.
Jde to mnohem rychleji a fronta u hotovostního terminálu se moc nehýbala a byla dlouhá. Tu objíždíme zprava a díváte se škodolibě jak se tam lidi potí.Všem doporučuji karty a novou mýtnici pokud přes ni pojedete.
Přidáno:12.7.2009 15:30
Autor: kesur (neregistrovaný)

Zpět na téma "Lučko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist