Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Únava v autě?
Text:
Taky přidám své "zkušenosti a rady".

Ať jezdem do Chorvatska nebo do Maďarských termálů, tak jezdíme ve 4 dospělých, všichni řidiči. Řídím, ale skoro vždy sám, ale je dobré vědět, že je tam někdo, kdyby to na mě přišlo. Vyjíždíme kolem 2-3 hodiny ráno, přijdu z práce, zabalíme, naložím a v 9 si jdu lehnout (mám tu výhodu, že jakmile lehnu do postele, jsem do půl hodiny tuhej, ať je den či noc :-) ) vstanu, DÁM SI SPRCHU !!! a pak můžeme vyrazit. Sprcha mě probere velmi, sprchuji se každé ráno a dodává mi to osvěžení, takže to doporučuju. Sedneme do auta, ujedeme 10km a všichni spí :-) ... a já si jedu, pusím si poblíbené písničky do rádia ... mezi 4-5 hodinou, když přichází krizová situace jsem ještě uplně v pohodě a pak se rozdení a jedu přes celý den a to už je OK.
Určitě to chce mít u sebe dostatek tekutin, žvýkačku a mentosky. Když mám tuhle kombinaci, spánek na mě nejde...

Každý by ale měl jet tak jak se cítí, jednou při cestě z Černé Hory na mě přišla po celodenní cestě krize, takže okamžitě všechny vzbudit, aby na mě mluvili, to je důležité, protože sám to člověk většinou nedá. Zajel jsem na nejbližší parkoviště, předal volant a během 2 minut spal jak mimino. Usnul jsem na půl hodinky a na další benzínce jsem si vzal volant a mohl jet. Půl hodina velmi prospěje. Pokud není nikdo jiný na řízení, tak doporučuji půl hodinky zaklapnout na parkovišti.

Hlavně všem šťastnou cestu, jezdím sám a 1500km není problém, ale ze zkušeností vím, že každý to nezvládne...
Přidáno:21.6.2015 16:55
Autor: Jakub K...

Zpět na téma "Únava v autě?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist