Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doklady pro vstup do Chorvatska
Text: Iveto, dětské pasy mají samozřejmě platnost 5 let, ale ono jde hlavně o to, aby si to dítě bylo na fotce co nejvíc podobné. Pokud před rokem měla Vaše dcerka 10 měsíců, byla spíš ještě "miminko". Teď už je starší, třeba jí narostly vlásky apod. Takže asi záleží na Vašem posouzení, ale pokud vypadá trochu jinak, je asi lepší zavčasu nechat udělat druhý pas, ať nemáte při cestování nějaké nepříjemné problémy. Já jsem třeba svému synovi nechala dělat pas, když měl 2 a půl roku (to je 3 roky zpátky). Teď je samozřejmě starší, ale je si na té fotce stále podobný. Pas mu bude platit ještě dva roky, ale řekla jsem si, že příští rok už mu taky pro jistotu nechám udělat druhý.
Ono přece jenom děti rostou, vyspívají, tak mají o něco větší "spotřebu" pasů než dospělí. :-) A radši bych nechala za pár korun udělat pas druhý, než mít cestou nepříjemnosti.
Přidáno:20.6.2015 10:48
Autor: Alena (neregistrovaný - IP: 90.177.10.***)

Zpět na téma "Doklady pro vstup do Chorvatska"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist