Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kemp Straško - Pag -Novalja
Text:
Ahoj, tak právě jsme si zarezervovali Mobile Home ve Strašku a v polovině července odjíždíme :). K té FKK části, nedalo mi to, tak jsem se zeptal přímo mailem, když jsem to rezervoval. Došla mi odpověď, že pokud jsme členy nějaké té nudistické skupiny (INF), tak nám na recepci dají razítko a můžeme bezproblémů do té části. Psal jsem, že členy nejsme, tak mi pak odepsali, že pokud nejsme členy, ale jsme rezidenti Straška, tak si máme zajít na recepci pro razítko a taky nás tam pustí. Jak je to s veřejností už nevím, ale v každém případě, už tam není volný vstup tak jako v roce 2013. Druhá stránka věci je, že pokud píšete, že máte 8 letou dcerku, tak pochybuji, že Vám někdo striktně zakáže, že na tu pláž nesmíte jít. Dle mě je to myšleno tak, aby se tam nehromadilo moc lidí. Pláž FKK je přece jen menší a vyžaduje větší soukromí, takže ty hlídané vstupy jsou tam asi proto, aby tam nechodili ožralí němci, ale myslím si, že pro rodinu s dětmi to asi žádná překážka nebude - případně se teda zastavit na recepci pro razítko :-). Snad jsem lehce pomohl :)
Přidáno:4.6.2015 11:47
Autor: Richard1984

Zpět na téma "Kemp Straško - Pag -Novalja"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist