Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: adminovi
Text: Osobně nemohu říci zda letos HR bude nebo ne. Jsme se ženou již delší čas v důchodu a zdraví někdy "hapruje". Uvidíme, najednou nám něco řekne jeďte a sbalíme kufry a auto a jedeme. Na odjezd nám stačejí minuty. Zamknem barák a jedeme.Příznivec HR - no to jsme určitě. Znám tuto zemi až moc dobře. Tlumočil jsem pro pojišťovnu DUNAV Beograd a myslím si, že jsem několika lidem hodně pomohl v tíživé situaci.
I díky tomuto cestování po Jugoslávii jsem poznal tuto zemi asi více než běžný turista.
Bylo to krásné a rád na to vzpomínám. Osobně vyznávám jižní Dalmaciji. Okolí Bristu, Gradace a krásně bylo vždy i na Pelješacu. Delta Neretvy ? Kdo tam nebyl a nebo viděl pouze z auta - chyba. Je to krása. No a to bych mohl hovořit o řece Krka a další a další. Zkoušeli jsme s manželkou i jiné země. Itálii, Bulharsko, Španělsko - nemám rád písek. V HR je voda skutečně nej, nej. Proto tam hlavně jezdíme. Není to pouze o příbuzenských vztazích v HR nebo Sloveniji.
O zemích, které jsem pouze navštívil sám nebo i s manželkou nemá cenu hovořit. Každá má něco do sebe. Francie, Dánsko, Rakousko a další. Obdivujeme spíše krajinu než městské objekty i když ....! Nebráníme se ani tomuto. Krása je všude, jen ji najít. A vážit si toho. Já bych se asi ne list agáve nikdy nepodepsal a své jméno tam nevyryl nožem. Tak jak je to v HR vidět na př. v okolí majáku Sv. Petara v Makarske. Prostě ne. Jsou věci které nám jsou cizí. Krásnou dovolenou !!!!!!
Přidáno:26.5.2015 14:50
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 91.217.52.***)

Zpět na téma "adminovi"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist