Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: POZOR - zmena v poplatkoch za HU dialnice
Text: Stále vidím,že je v tom zmatek a že to patrně vzhledem ještě dlouhé do odjezdu nikdo neřeší-nejsou zkušenosti z praxe.To,co uvádí chess jsem taky někde našel a ještě více detailněji-otázkou zůstává,jak se kdo vypořádá s překladem.Zběhlejší si najdou asi překladač nebo použijí slovník-dle jednoho původem Maďara,mi u jiné záležitosti sdělil,že v překladu může mít slovo několik významů.M1 a M15 je jasná,M86 by se taky dala pochopit,ale stále je problém o 86 a to Mosonm..Czorna,Szombathely,kde jsou i třicítky a čtyřicítky.Netuším,kolik km se jim od loňska podařilo dodělat,ale celková plánovaná dálnice je jaksi mimo.Už jsem přestal oplakávat nehorázných 20euro za kousky pěkné cesty,ale když jsem si zase přebral cestu přes A,SLO i přes Murek vč.,přetrpím to.Teď řeším,kde koupím vinětu.Nedostal jsem odpověď,zda na každé pumpě při průjezdu Blavou/dálniční přechod míjím starou Rajkou.Někde jsem se dozvěděl,že není dobré si kupovat viněty hned na dva cykly najednou/že se to bije mezi sebou/.Naskytá se další možnost-neověřená-OV-Futurum nebo Masarykáč,Dlouhá ul.Otázkou je navýšení,snad ke stokoruně/ks.Další,kdo si rozumí s platbou přes internet-mám slovenský překlad. Zpět pumpy/poslední tankování/ např.v HR-Mursko Središče,pak SLO- první napravo dál od cesty,pak ve městě nalevo a poslední je tuším Petrol napravo před hranicí.Doufám,že informací bude přibývat a nezůstane to hluché jako od chesse.
Přidáno:24.4.2015 07:58
Autor: oto šlus (neregistrovaný - IP: 86.49.20.***)

Zpět na téma "POZOR - zmena v poplatkoch za HU dialnice"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist