Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Ostrov Pag
Text:
Ahoj. My jedeme letos na Pag po čtvrté. Jedeme do Jakišnice, což je severní část ostrova. Od Novalje nahoru to nemáme projeté, ale dle toho co jsem slyšel je tam klid. Pokud se vyhneš plážím v Novalji a Caska, možná ještě hlavní pláž v Mandre, tak to je dá se říct všude v klidu. Na zapůjčeném člunu jsme objeli pažský kanál a na plážích u malých vesniček bylo i v sezóně jen pár lidí. Co se pitné vody týče, tak ostrov nemá vlastní zdroj vody a tato se pod mořem přivádí z pevniny na ostrov. Neměl jsem nikdy problém s pitím bez převařování a následně ani jejím vylučováním :-). v roku 2011 kdy jsme tam byli naposled na konec sezóny v Mandre tak údajně praskla nějaká trubka pod mořem a nedoporučovali týden vodu pít. Okamžitě v obchodech vyprodány balené vody. Osobně jsem ale necítil žádné změny. I když ta moje změny cítila docela razantně. Myslím ale, že to měla z těch hooodně smokviček (fíků)co pojedla. Voda je tam v pohodě pitná, nemusíš se bát. Pokud ale jedeš v srpnu a koncem sezóny zbyde v ochodech hodně balené vody, tak počítej, že Chorvaté můžou vyhlásit nějakou vodní kalamitu aby se doprodala :-). Hezkou dovolenou
Přidáno:23.4.2015 12:44
Autor: Jirka Riči

Zpět na téma "Ostrov Pag"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist