Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Kemp Barbarossa
Text:
Já si to osobně nebral :-) Jen jsem nepochopil co se tu píše. Před pěti lety vznikl dotaz na který nikdo pět let neodpověděl. Před třemi dny ho někdo zodpověděl. Informace o bankomatu je tedy 3 dny stará (lépe řečeno mladá). Že tazateli který se ptal před pěti lety k ničemu už nejspíše nebude,je nadmíru zřejmé. Možná ale bude někomu jinému, kdo tam v nejbližší době pojede. Jenže ten se nebude chtít probírat tím balastem který jsme tu já, vy a ostatní způsobili svými komentáři. No a raději napíše svůj dotaz znova pokud možno založí nové téma, protože toto téma je díky komentářům k ničemu nepřehledné.
Proto by bylo nejlepší zdržet se nesmyslných komentářů které namají s tématem zhola nic společného (to se týká i mě). K tématu o mazání starých komentů je téma založené v ostatních.

Bylo by dobré kdyby admin smazal vše kromě dotazu a dvou odpovědí, tedy tři příspěvky kterými téma začíná.
Přidáno:19.4.2015 21:14
Autor: Mára Novák

Zpět na téma "Mazání starých příspěvků"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist