Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kemp Boban
Text: Musím reagovat!
1. Dvě hvězdy nevím kde jsi je viděl,nikde nejsou uvedeny!
2. Tepla voda zacatkem června kdy kemp je tak z 50% zaplněn možná fungovala v plném provozu v srpnu skoro vůbec.Stalo se taky že Majitel(chorvat)v 19 hod. vypnul teplou vodu a při mojí urgenci druhý den v 9 ráno že by jí mohl zapnout jí zapnul!
3. chodit do karavanu přes auta které stojí těsně u sebe a člověk má strach aby je děti neodřeli.
4. Kemp není vhodný pro obytné automobily jak je uvedeno,jedíná přípojka je tak elektrika. Na odpad není vůbec jestli nevíš jak vypadá!
5.Další umývarka je cca 100m která má na mytí nadobí i teplou vodu,naproti té první!
6. Na létáku je vyfocena ta lepší umývárka která je dál.
7. Na stránkách jsou uvedeny nepravdivé informace( dle obč.zakoníku klamání spotřebitele)a co se týká dostání ůčtenky o doplacení pobytu a pobytové taxy nedostanete.( dle zákona povinost!)
8. poslouchat od Vladi ty teplou vodu nepotřebuješ,mravenci mě v karavanu nevadí když nelezou na mě.......atd........ a ještě když tam mám sebou malý děti nemám za potřebí!!!
9.Za 45 euro na den bych rád dostal co je uvedeno na stránkách life time agency.
10.Nemá cenu s tebou dále diskutovat když jsi příbuzný od Vládi.
!!! Rád zašlu foto,že nelžu!!!

TO SE TAM PSALO NĚJAKEJ ROK DOZADU....JE TO TAM LEPŠÍ NEBO NE???
Přidáno:26.10.2014 09:27
Autor: Jakub (neregistrovaný - IP: 93.99.50.***)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist