Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Olive Garden apartmány, Trogir-Marina
Text:
Ahoj všichni,

v termínu 21.-28.8 jsem měl objednán apartmán v tomto zařízení www.chorvatske.cz/olivegarden přes stránky www.chorvatske.cz. Poslal jsem jako zálohu na rezervaci 50 Euro. Jaké bylo mé rozčarování na místě? Místo oddělených pokojů, výhledu na moře a balkonu, které mi byly v rezervaci přislíbeny, jsem dostal jeden pokoj se třemi postelemia kuchyňským koutem+ toaleta o velikosti cca 12-14m2 bez výhledu na moře. Na mou otázku kde jsou přislíbené apartmány mi bylo jednoduše odpovězeno , že se předělávají a není možno je mít !!! Požádal jsem proto majitele o zabezpečení srovnatelného ubytování, ale bylo mi nabídnito ubytování o 30 euro dražší a o 500 metrů vzdálenější od pláže.Když jsem majitele vyzval o navrácení zálohy tak mi řekl, že tu si ponechá protože jsme si u něj pokoj zamluvili, ale neubytovali se u něj. Do půl hodiny jsme si našli další apartmán, který byl sic o 20 Euro za noc dražší , ale splňoval naše požadavky a majitelka byla vstřícná a ochotná. Nenaleťte jako my a nenechte se okrádat protože www.chorvatske.cz/olivegarden chce slušné turisty, kterí tam nechávají peníze jenom okrást !!!!!!
Přidáno:22.9.2014 09:34
Autor: Stanislav Havlik

Zpět na téma "Marina"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist