Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podgora
Text: Ahoj - moc mě mrzí, že jsem do diskuze nenahlédla dříve a nenašla Tvůj příspěvek .... z Podgory jsme přijeli v neděli 14.9. a nejradši bych se tam vrátila ... Ještě jednou se moc omlouvám, nicméně věřím, že jste určitě nějaký pěkný kout navštívili. Pro příště můžu poradit: Agentura PuntaTours Podgora - mají stránku na internetu, ubytování velice pěkné. Uváděné vzdálenosti od moře odpovídají skutečnosti. My jezdíme do apt. Lucijetić Vicenca nebo Lucijetić Ante (ten je právě pro 3 osoby - klasická ložnice a v obývací místnosti velká rozkládací pohovka - nábytek mají ale už nový, fotky jsou staršího data).Nemají ale ten malebný výhled na moře, vedle stojí hotel Podgorka, z druhé strany je uzavřené parkoviště pro klienty PuntaTours,centrální pláž je skoro před domem. Jistě, najdou se i lépe umístěné a vybavené apartmány, nám vyhovuje i rodina domácích, kteří tam bydlí. Stejně jsme po celý den někde venku. Jinak třeba: Apartmani Milan (takto zadejte na netu), taky u pláže. Ale jak jsem uvedla dříve, platilo to i letos - po celé délce promenády téměř v každém domě volné ubytování - prý majitelé i dost slevovali. Honzo, ještě jednou se omlouvám a přeju příjemné podzimní dny! Martina
Přidáno:16.9.2014 12:58
Autor: Martina (neregistrovaný - IP: 81.90.163.***)

Zpět na téma "Podgora"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist