Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: slovinská známka 2009
Text: Vítku, jak jsem napsal bylo to nejrychlejší. Právě proto že jim je houby po tom, řeknu jim co mne napadne. Jenom se mi zdá blbé vyházet celý kufr aby se mi podívali na rezervu.
Vím o co jde. Moje rodina pochází z Chorvatska. Jedna moje sestřenice se provdala za chorvata a již asi 50 let bydlejí u Mariboru. Když jsme se u nich stavovali asi před 15ti lety tal nadával na chorvaty, že jsou svině a ve sloveniji postavíme dálnice a turisté budou jezdit přes sloveniji. Řekl jsem mu Pavel, ty i tvoje žena - moje sestřenice jste přeci chorvati. Tak proč nadáváš ?
V tom momentě jsem věděl že se u nich již nikdy nestavím. Stavil jsem se v loni a bylo to nemlich to samé. Možná trochu slušnější ale již jim je přes 70 let a jsou nemocní.
Rýpnul jsem si a co Vaše dálnice. Jenom mávl rukou. Chorvati udělali 10 x více než mi slovinci. To že je vlastně původem chorvat jsem se mu již neodvážil říci. Je to rodina, je to smutné že o tom píši, ale je to holý fakt a pravda. Ta nenávist je tam veliká. A přenáší se to i na turistiku a vlastně turisty.
Některé příbuzné jsem viděl naposledy v r. 1977. A žiji .
Omlouvám se, ale chtěl jsem jen vysvětlit tu šílenou nevraživost. Jak to má potom vypadat mezi cizími lidmi, když příbuzenstvo se chová takto.
Přidáno:6.4.2009 11:06
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "SLOVINSKÁ ZNÁMKA a OBJÍŽDĚNÍ DÁLNICE VE SLOVINSKU"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist