Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Sice je tento článek psán jako anonym, ale já si přesně tyhle dvě slečny (sestry) vybavuji, protože v Bašce Vodě moc stížností nemáme. Slečny se nechaly ubytovat do pokoje a na večeřích oznámily delegátce (mně), že měly bydlet na konkrétním penzionu.Já jsem slečny požádala o cestovní smlouvu,kterou ovšem neměly vytištěnou, ale jen v elektronické podobě na e-mailu. Nabídla jsem jim tedy svůj osobní notebook, aby mi smlouvu mohly ukázat. Ve smlouvě měly zájezd do Bašky Vody s polopenzí ubytování do soukromí. Takže žádný konkrétní penzion.Tohle jim také bylo řečeno,ale protože se naše CK snaží,aby všichni lidé byli maximálně spokojení,zašla jsem za majitelkou CK, která byla v Bašce Vodě pracovně, a snažily jsme se najít řešení. Protože byla hlavní sezóna,neměly jsme žádný jiný volný pokoj. Ale paní Kopecká (majitelka CK) klientkám nabídla, že se mohou přestěhovat do pokoje po ní, až odjede zpět do ČR.Delegátka (já) prosila slečnu pokojskou, aby pokoj uklidila, co nejdříve, aby se klientky mohly přestěhovat. Nakonec se klientky přestěhovaly se slovy: „Tady je to krásné,jsme spokojené“.Co se týče polopenze:snídaně jsou kontinentální.Klienti si kupují českou polopenzi(to znamená česká jídla),takže když člověk nemá rád typická česká jídla,tak si snad nekupuje českou polopenzi.Pokud chce někdo nějaké extra služby je možnost si v CK připlatit. Největší problém je,že lidé kupují věci,kterým nerozumí (např.kontinentální snídaně,ubytování v soukromí….)
Delegátka Jarmila Malíková
Přidáno:26.8.2014 16:12
Autor: delegátka Baška Voda (neregistrovaný - IP: 78.80.60.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist