Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Jak zaplatit pokutu za prohřešek na silnici v Maďarsku
Text:
Cestou zpět z HR-Redics-Blava,ikdyž jsem se snažil dodržovat třicítky a čtyřicítky,přece jsem se dočkal zastavení.V obci 50km/h mi údajně naměřili 71km/h-žádné doložení přestupku.Toto jsem pochopil z malůvky policistky, nedalo se vyrozumět nic jiného a 100Euro.Pak telefonovala min. 2x kde hláskovala mé iniciály vč. vozidla.Na vypsaný elaborát jsem napsal,že nic nerozumím a tím to po cca 3/4hodině skončilo vrácením dokladů vč. pasu.Přiložená složenka na 30 000HUF,kde po přečtení jsem upozornil,že chybí kód banky...jsem pochopil z gest policisty,že to je přímo na policii.Kreditku neberou a když jsem řekl cash,začali poskakovat jako by je píchly vosy - zřejmě se domnívali,že je chci uplatit.Složenka i protokol mají patrně jednací číslo a tak rada-hoď to do koše,se mi pochopitelně nezamlouvá.Příští rok chci jet zase.EU je i A a SLO.Ve snaze zaplacení přes banku jsem opakovaně neuspěl.Raifka-tam se stále hlasil špatný IBAN,který je HU89 a zbývající do 22 celkových čísel není,SWIFT-MANEHUHB tomu nepomohl.U České spoř.po tomto zadání se objevila banka Budapest a další veškeré kombinace dopadly stejně,ČS kde proběhla platba přes S 24 vč. přibližné ceny v kč se po chvili znázornila jako neprovedena pro chybu.Takže u RB mám konvert na HUFy,ale toť vše.Pochopitelně to je z poplatkem.Ty jako takové jsou 1%,min + -300kč a ještě nutno zaplatit popl.za příjemce,jinak se to počítá jako nezaplaceno.ČS-tam se dá zadat,kdo je zaplatí,u RB zřejmě odhadem.Poradí někdo.Děkuji.
Přidáno:26.8.2014 13:48
Autor: Oto Šlus

Zpět na téma "Jak zaplatit pokutu za prohřešek na silnici v Maďarsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist