Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka přes slovinsko
Text: Je velká škoda, že není dálnice napojena na chorvatskou, těch cca 15 km snad někdy dodělají. A kdyby se dostalo HR do Schengenu a odpadl hraniční přechod, pak to bude uplně super. Já jsem psal, že jezdím po dálnici a taky jsem psal, že je to kvůli mému pohodlí. Nestydím se za to a ni si nemyslím, že jsem blbec. Prostě mi to vyhovuje. A ohledně těch kolon si musí člověk promyslet, kdy je pravděpodobnost, že tam můžou být. Kdybych projížděl Slo v sobotu později než v devět dopoledne, určitě nepojedu po dálnici, ale taky objedu. Můj názor je takový, že se tu zbytečně napadají lidi kvůli tomu, jestli objet nebo ne. Je to každého věc. Každý bude mít své argumenty. Já mám třeba už výhodu v nákladech na cestu proti lidem co jsou třeba ze severních Čech. Když dám příklad, tak do Pakoštane to mám asi 890km. Ano jezdím tou nejdražší poplatkovou variantou. Ale jsem tam za osm a půl hodiny a to dodržuju předpisy. Zkoušel jsem i levnější varianty, třeba přes HU, po dálnici i mimo ni. A když jsem spočítal spotřebu a vše okolo tak nejlevněji mi vycházela varianta přes SLO a objet dálnici. Možná mi někdo namítne, že přes Hu je to možné i bez polatků. Jenže ta větší spotřeba paliva a i časově delší cesta to posunuje někde jinde. Většina počítá jen polatky za dálnici. Jezdím tam už hodně let a nakonec jsem zjistil, co mi nejvíc vyhovuje jak časově, tak i finančně. Ráno vyjedu v klidu okolo půl paté a odpoledne jsem už na pláži a ubytovaný.
Přidáno:23.8.2014 11:48
Autor: Josef Vaněk (neregistrovaný - IP: 81.162.192.***)

Zpět na téma "Objížďka přes slovinsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist