Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: POZOR!!!
Text:
ok.moja posledna reakcia. majitelia objektu nie su zamestnancami agentury. len proste klientov im hlada agentura. problem bol ze agentura sa zatajila a predstavovali sa ako majitelia. cim nas uviedli do omylu. sumu 500 eur sme platili ako zalohu za dva apartmany. suma za jeden apartman bola 770 eur za 11noci. doplatit na mieste sme mali 520 eur za jeden apartman. kedze nebol problem v cene ale v tom ze sme platili za komfort, ktory sme nedostali. pokial by sedelo to co uviedli na strankach absolutne by som cenu neriesila. preto sme sa stazovali hned majitelom preco mali uvedene veci a sluzby na strankach ktore sme nedostali. tak sme zistili ze s nami jednala agentura a stranky im robila agentura a ta si celu zalohu cize 250 eur za jeden apartman nechala. to ma nahnevalo pretoze na tychto strankach je uvedene ze jednate priamo s majitelom. nemam rada ked niekto zavadza ludi preto som to uviedla na tieto stranky , nie ako staznost ale aby boli ludia ostravzitejsi. mne cela tato komplikacia pokazila dovolenku aj mojej rodine a bude mi trvat mozno par rokov kym sa do chorvatska vratim.
Přidáno:10.8.2014 14:03
Autor: Soňa Tomášiková

Zpět na téma "POZOR!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist