Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč Chorvatsko VŽDY a každý rok?:-)
Text: Tak máme po dovolené:((již po 3 Gradac.
Dovolená nám začala v den odjezdu angínou a antibiotikama přítele. Cestu zvládl s vypětím sil jen za Víden,jsme od Uher.Hradiště, a pak já až do cíle. Celou cestu pršelo,hnus, ale s menšíma přestávkama jsme byli za 10h na místě. Dovolená se nám vydařila,antibiotika za 2dny zabrala, jen počasí bylo divné.Prostě z 8dnů nám 3,5dne pršelo a ani potom to nebyla žádná sláva,teploty kolem 25-28stupnů a polojasno, jen moře bylo kupodivu krásně teplé.Já milovnice horka a sluníčka jsem byla rozčarovaná a prohlásila jsem, že Chorvatsko už nikdy, ale vím, že příští rok nám to opět nedá:)Jinak Chorvaté byli milí, nikde se nám nestalo v restauraci že bychom dostali špatné jídlo,chodili jsem každý den do jiné,naopak, výborné ryby atd., obsluha usměvavá, ochotná.Jen ceny se od lonska trochu zvedly.Pláže poloprázdné. Ubytování hotel Saudade, perfektní. Cesta domů v pohodě, nikde žádné fronty. No co na závěr,Chorvatsko me zklamalo jen počasím, ale tomu bohužel neporučíme, jinak příští rok pokud to vyjde asi znova:)))pěkné léto a kdo teprve pojedou štastnou cestu a pěkné počasí:)))
Přidáno:24.7.2014 11:31
Autor: Daniela (neregistrovaný - IP: 80.188.116.***)

Zpět na téma "Proč Chorvatsko VŽDY a každý rok?:-)"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist