Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Trasa do Pakoštane
Text:
Konečne niekto kto ide do Pakoštane,my ideme presne o týždeň a sme zo Šale.Do chorvátska idem už niekoľký krát autom a vždy som išiel cez maďarsko aj keď sme išli na istriu.Ja som chodil do Komárna-Komárom a tam na maďarskú M1 smer Budapešť,potom M0 a M7-čkou až na hraničný prechod,ktorý je súčasťou diaľnice a potom pokračujem A4 až po Zagreg,ktorý má obchvat A3 (zdarma)a potom A1 smer Split/Rijeka.Za Karlovacom je diľničné kríženie Bosijevo kde sa pokračuje po A1 ľavý dvojpruh v našom prípade smer Split alebo A6 pravý dvojpruh smer Rijeka.Stále po diaľnici až po výjazd (čvor)Zadar juh,(ešte 38 km)alebo v mojom prípade až na výjazd (čvor) Benkovac.Na výstupe Zadar juh sa ide potom popri mori po magistále a môže to byť pomalšie,z výjazdu benkovac sa ide vo vnútrozemí a je to 16km.Čo sa týka poplatkov je to tak ako bolo písané hore,v maďarsku týždňová platí 10 dní cca 10€,kupuje sa na benzínke a je to iba bloček ako za palivo žiadna nálepka.V chorvátsku Goričan-Sv.Helena 42Kn,Lučko-Benkovac 128kn.
Tentoraz si to chcem trochu skrátiť a ísť od Komáromu na Kisbér potom Mór a na diaľnicu výjsť až v Székesfehervári.
Podľa mňa je najlepšia a najjednoduchšia trasa pre vás ísť po ten našej TT-SA-NZ-KO........Pakoštane.Doporučujem mať vymenené kuny a na mýtnici platiť čo najpresnejšie,na benzínkach kartou,ak by ste mali auto na LPG tak poradím ako a kde tankovať,prajem príjemnú dovolenku.
Přidáno:11.7.2014 11:35
Autor: kimmi

Zpět na téma "Trasa do Pakoštane"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist